מחול

מחלקת המחול של הקונסרבטוריון נוסדה ע"י פרופ' חסיה לוי אגרון ומציעה הכשרה מקיפה הן בז'אנר המחול המודרני והן בז'אנר הבלט הקלאסי. לתלמידים שלנו ניתנות הזדמנויות רבות להופיע במהלך השנה.

התוכנית שלנו הינה תוכנית לימודים תובענית אך מתגמלת שסללה את הדרך לתלמידים שלנו לקחת חלק בפסטיבלי ריקודים ותחרויות לאומיות ידועות.

מחול לילדים

מחלקת המחול, שנוסדה ע"י פרופ' חסיה לוי אגרון, מציעה שיעורים פעמיים בשבוע ברמה גבוהה לילדים מגיל 4, עם אפשרות לשיעורים נוספים לשם ביסוס טכניקה קלאסית.

לילדי כיתות ה-ו, המחלקה מכשירה רקדנים צעירים בטכניקה של בלט קלאסי ומחול מודרני, המפתחת את הגוף, החוש המוסיקלי, כישורי במה, ומעודדת יצירתיות. המטרה היא להכין את התלמידים למבחני כניסה לתיכון האקדמיה. תלמידים שימצאו מתאימים יצטרפו למסגרת לימודי מחול אינטנסיביים שש-שנתיים בתיכון האקדמיה.

מחול לנוער

תלמידי תיכון משתתפים באירועים כגון מופעי חנוכה, שיעורים פתוחים, ומופע סוף שנה המתקיים בתיאטרון ירושלים. הם גם לוקחים חלק בתחרויות מחול ארציות ומופיעים בקונצרטים למשפחות עם התזמורת הסימפונית בירושלים והפילהרמונית.
רבים מבוגרי המחלקה מצטרפים ללהקות מקצועיות או ממשיכים בלימודי השכלה גבוהה במחול ובחינוך המחול.

צוות מחלקת המחול

רחלי פרנקו

מורה למחול מודרני

Q

מורה למחול מודרני
רחלי פרנקו

רחלי היא מורה לחטיבה הצעירה בגילאי 4-10. רחלי בוגרת האקדמיה עם ניסיון של שנים בלימוד מחול מודרני, קלאסי ועבודת פוינט. מומחית בתחום העבודה עם הגיל הרך והכשרת תלמידים. ריקודיה משמשים מורים שהיו בהדרכתה ברחבי הארץ.

בינה שילוח

ראש המחלקה

Q

ראש המחלקה
בינה שילוח

בינה היא רקדנית, כוריאוגרפית ומורה לריקוד מודרני וקלאסי. בעלת ניסיון של שנים בהוראת מחול לכל הגילאים. מלמדת בכל הארץ ומתמחה במחול. כוריאוגרפיות שיצרה נבחרו בין היתר לקונצרטים של התזמורת הסימפונית ירושלים והתזמורת הפילהרמונית.

מידע נוסף והרשמה לאחד מהמסלולים שלנו

מצטרפים למשפחת הקונסרבטוריון ומגלים עולם של מצוינות!

מלאו את הטופס, ואנו נתקשר אליכם בהקדם האפשרי

שם מלא(חובה)
שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

:נרשמים ללימודים בשלושה שלבים פשוטים

מתייעצים – מלאו את הטופס, ואנו נחזור אליכם במהרה

נרשמים – באמצעות קישור ייעודי שיישלח אליכם לאחר השיחה

יוצאים לדרך – ומגלים עולם מופלא של מוסיקה ומחול