תמכו בקונסרבטוריון

התרומה שלך מאפשרת לסטודנטים להשיג את הפוטנציאל האמיתי שלהם ולהמשיך ולצמוח לעתיד מצליח

התרומה שלך משנה חיים ומאפשרת לנו להמשיך ולעזור למי שהכי זקוק לזה, אלך ואלך עד שמפעל החסד של הרבי הקדוש יהיה נגיש לכל אחד ואחת מבני ישראל.

אנו נציגים את יכולת ההישג וההתמדה באמצעות הקצאת משאבים איכותיים. אנו מאמינים כי מערך החינוך פותח דלתות ומסלולים אשר פותחים לילדים הזדמנויות שונות לבחור ולהיות הטובים ביותר.

עלויות תלמידים:

שכר לימוד שנתי: 9,300 שקל

תבחר/י מטבע

שקל ישראלי
דולר אמריקאי

ילדי פליטים אוקראינים

אנו שמחים לחבק סטודנטים ובני משפחותיהם הנמלטים מאוקראינה. עם התמיכה שלך, אנחנו יכולים לעזור להם להמשיך את החינוך המוסיקלי שלהם, ולתת תחושה של "נורמליות" בתקופה כאוטית זו.

תלמידים אתיופים

למרות שיהודי אתיופיה הם חלק מהחברה הישראלית כבר יותר משלושה עשורים, רוב המשפחות האתיופיות עדיין נמצאים במצב כלכלי משמעותית נמוך ממקבילהם הישראלים. עזרו לנו לשנות את העתיד של יוצאי אתיופיה בישראל!

אמץ תלמיד

"אמץ תלמיד" היא דרך להראות תמיכה על ידי סיוע לתלמידים הנמצאים במצוקה כלכלית. זה כל כך חשוב לעתידם מכיוון שזה מאפשר להם להמשיך במסע המוסיקלי שלהם, להשיג את הביטוי היצירתי שלהם ולהשפיע לטובה על החברה.

מוסיקה מזרחית

המחלקה למוסיקה אנדלוסית היא קריטית לשימור המסורת המוסיקלית היהודית הספרדית והיא המפתח להחייאת ושיתוף מסורת זו עם ירושלים, עם ישראל ועם העולם הרחב. עזרו לילדים לחקור, לגלות מחדש ולאמץ את שורשיהם!

קטנטנים

כאשר ילדים לומדים מוזיקה החל מגיל צעיר, הם הופכים לאנשים בעלי קואורדינציה, כישורי הקשבה והרגלי למידה חדים יותר, והתחזית לעתידם האישי משתפרת מאוד.

תלמידים עם צרכים מיוחדים

מוזיקה עוזרת לחלק מהילדים לתקשר טוב יותר מכיוון שהיא לא מילולית ומבטלת מחסומי ביטוי מילוליים. תרומתכם תאפשר לנו להתמקד בפיתוח מיומנויות מוזיקליות ולא מוזיקליות לילדים עם צרכים מיוחדים.

למידע נוסף על הזדמנויות למתן חסות, אנא צרו קשר:
ברק ייבין ב Barak@jamd.ac.il